ام ای تری MI3

ام ای تری MI3

ام ای تری MI3 ، یکی از برندهای شرکت لوله و ماشین سازی ایران است. این برند نشان دهنده تولیدات دیگ چدنی شرکت لوله و ماشین سازی ایران است. این شرکت با داشتن بیش از 40 سال سابقه کاری ، دارنده انواع گواهینامه های مرتبط در ارتباط با صنعت چدن است. از جمله تولید این شرکت میتوان به موارد ذیل اشاره کرد.

  • دیگ‌های چدنی مختلف
  • لوله‌های چدنی مختلف
  • شیرآلات چدنی استاندارد
  • اتصالات مختلف چدنی
  • و موارد چدنی سفارشی

دیگ‌های چدنی ام ای تری MI3

دیگ‌های چدنی ساخته شده توسط شرکت لوله وماشین سازی ایران ، از مرغوب ترین دیگ‌های چدنی موجود در بازار است. این شرکت توانسته است که در این مدت رقیب خود، یعنی شرکت شوفاژ کار را در بسیاری از موارد کنار بزند. داشتن کیفیت بالای چدن ، بهتر کردن کیفیت کار و استفاده از چدن استاندارد از جمله خصیصه‌هایی است که در محصولات این شرکت دیده می‌شود. انواع مدل‌های دیگ‌های چدنی شرکت لوله و ماشین سازی ایران عبارتند از:

مشخصه‌های دیگ‌های چدنی جدید ام ای تری

دیگ‌هایی که جدیدا در شرکت ام ای تری تولید می‌شود، از مرغوبترین چدن موجود در بازار استفاده شده است. وزن بالای هر پره دیگ نسبت به مدل مشابه تولید کننده ایرانی ، واضح ترین مشخصه تولیدات دیگ‌های چدنی ام ای تری است. دیگ‌های چدید به صورت سه پاس است که در صنعت مورد استفاده قرار میگیرد.

برای اطلاع از قیمت انواع دیگ‌های فولادی به سایت کلیک صنعت مراجعه کنید!

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش دادن همه 5 نتیجه

9
حراج
دیگ چدنی L90
تومان ۲۶,۳۸۰,۰۰۰تومان ۵۰,۶۵۰,۰۰۰

دیگ چدنی MI3 مدل L90

دیگ چدنی MI3 مدل L90 یکی از انواع دیگ های شرکت لوله و ماشین سازی می باشد که دارای کیفیت ویژه ای می باشد. این نوع دیگ در ظرفیت‌های مختلف در ابعاد مختلف، ساخته و برای استفاده‌های مختلف جهت گرمایش منازل، فضاهای مسکونی، اداری و تجاری مورد استفاده قرار میگیرد. به طور کلی، این نوع دیگ ظرفیت معادل با 172،000 کیلوکالری بر ساعت تا 560،000 کیلوکالری بر ساعت ساخته و به فروش می‌رسد. این دیگ میتواند فضاهایی معادل با 1150 تا 3750 متر مربع فضای مسکونی را برای مناطق مختلف گرم کند و به حد مناسب برساند.

10
حراج
دیگ چدنی MI3 مدل M
تومان ۱۷,۶۴۰,۰۰۰تومان ۴۰,۴۱۰,۰۰۰

دیگ چدنی MI3 مدل M دیگ چدنی MI3 مدل M یکی از با کیفیت ترین و ویژه ترین محصولات شرکت لوله و ماشین سازی ایران می باشد که در ادامه با مشخصات فنی و موارد کاربرد آن بیشتر آشنا میشویم. شرکت لوله و ماشین سازی توانسته است با بهره گیری از دانش متخصصان و روش […]

دیگ چدنی MI3 مدل M90
تومان ۱۸,۲۵۰,۰۰۰تومان ۳۸,۱۵۰,۰۰۰

دیگ چدنی MI3 مدل M90 دیگ چدنی MI3 مدل M90 یکی از محصولات شرکت لوله و ماشین سازی ایران می باشد که در ظرفیت های حرارتی مختلف برای مصرف کنندگان تولید شده و به بازار عرضه می شود.   محفظه احتراق دیگ چدنی MI3 مدل M90 دیگ به گونه ای طراحی شده است که گازهای […]

دیگ چدنی MI3 مدل S
تومان ۳,۴۵۰,۰۰۰تومان ۷,۷۰۰,۰۰۰

دیگ چدنی MI3 مدل S دیگ چدنی MI3 مدل S ، از جمله دیگ های با ظرفیت پایین است. این دیگ ساخت شرکت لوله و ماشین سازی ایران است و با برند MI3 معرفی شده است. بدنه این نوع دیگ از جنس چدن ریختگی است. نوع چدن برای انتقال حرارت و برای تحمل دما و […]

9
حراج
دیگ چدنی MI3 مدل S90
تومان ۸,۰۵۰,۰۰۰تومان ۱۱,۳۲۰,۰۰۰

دیگ چدنی MI3 مدل S90 یکی از انواع دیگ های شرکت لوله و ماشین سازی می باشد که دارای کیفیت ویژه ای می باشد. این نوع دیگ در ظرفیت‌های مختلف در ابعاد مختلف، ساخته و برای استفاده‌های مختلف جهت گرمایش منازل، فضاهای مسکونی، اداری و تجاری مورد استفاده قرار میگیرد. به طور کلی، این نوع دیگ ظرفیت معادل با 40000 کیلوکالری بر ساعت تا 80000کیلوکالری بر ساعت ساخته و به فروش می‌رسد.