مک (MECH)

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش دادن همه 11 نتیجه

بوشن لبه دار گالوانیزه مک چین
برای قیمت تماس بگیرید

بوشن لبه دار گالوانیزه مک چین یکی از پرکاربردترین اتصالات مورد استفاده برای لوازم لوله کشی است. طبق استاندارد تمامی اتصالات مورد استفاده برای آب مصرفی باید از نوع گالوانیزه باشند.

تبدیل گالوانیزه مک
برای قیمت تماس بگیرید

تبدیل گالوانیزه مک تبدیل گالوانیزه مک قطعه ای از جنس گالوانیزه می باشد که نحوه ساخت آن به طوری می باشد که بعد از فراگیری در مسیر خط های لوله کشی قطر لوله را تغیر می دهد . با توجه به ساختار ساده و کاربردی این نوع تبدیل بعد از قرار گیری در مسیر خط […]

چپقی گالوانیزه 45 درجه مک چین
تومان ۵,۵۰۰تومان ۲۳۳,۰۰۰

چپقی گالوانیزه 45 درجه مک چین یکی از انواع اتصالات گالوانیزه سفید است. این محصول از جمله محصولات گالوانیزه دنده ای است که کاربرد زیادی در لوله کشی تاسیسات ساختمانی و صنعتی دارد. چپقی قطعه ای است که یک طرف آن از داخل دنده ای است و رزوه دارد و رزوه های طرف دیگر آن در قسمت خارجی آن قرار دارد.

چپقی گالوانیزه مک چین
برای قیمت تماس بگیرید

چپقی گالوانیزه مک چین یکی از انواع اتصالات گالوانیزه سفید است. این محصول از جمله محصولات گالوانیزه دنده ای است که کاربرد زیادی در لوله کشی تاسیسات ساختمانی و صنعتی دارد. چپقی قطعه ای است که یک طرف آن از داخل دنده ای است و رزوه دارد و رزوه های طرف دیگر آن در قسمت خارجی آن قرار دارد.

درپوش گالوانیزه مک
برای قیمت تماس بگیرید

درپوش گالوانیزه مک درپوش گالوانیزه مک ساخت کارخانه meid casting کشور چین می باشد .قطعه ای از جنس چدن گالوانیزه که برای مسدود کردن انشعاب لوله ، در انتهای مسیر لوله کشی مورد استفاده قرار میگیرد.در پوش گالوانیزه در انواع مختلف گالوانیزه ی سفید و سیاه به صورت دنده ای و رزوه دار تولید شده […]

روپیچ توپیچ گالوانیزه مک چین
تومان ۴,۹۰۰تومان ۱۶۵,۰۰۰

روپیچ توپیچ گالوانیزه مک چین یکی دیگر از اتصالات مورد استفاده برای لوازم لوله کشی است. طبق استاندارد تمامی اتصالات مورد استفاده برای آب مصرفی باید از نوع گالوانیزه باشند. دنده های اتصالات گالوانیزه همگی طبق استاندارد هستند.

زانو گالوانیزه 45 درجه مک چین
برای قیمت تماس بگیرید

زانو گالوانیزه 45 درجه مک چین جمله اتصالات گالوانیزه شرکت مک (MECH) می باشد که در کشور چین ساخته میشود. این اتصالات در صنایع مختلفی از جمله صنایع آب، گاز، بخار، هوا و صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. اتصالات گالوانیزه به دو صورت گالوانیزه گرم و گالوانیزه سرد ساخته می شود.

زانو گالوانیزه 90 درجه مک چین
برای قیمت تماس بگیرید

زانو گالوانیزه 90 درجه مک چین جمله اتصالات گالوانیزه شرکت مک (MECH) می باشد که در کشور چین ساخته میشود. این اتصالات در صنایع مختلفی از جمله صنایع آب، گاز، بخار، هوا و صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. اتصالات گالوانیزه به دو صورت گالوانیزه گرم و گالوانیزه سرد ساخته می شود.

سه راه گالوانیزه مساوی مک چین
برای قیمت تماس بگیرید

سه راه گالوانیزه مساوی مک چین جمله اتصالات گالوانیزه شرکت مک (MECH) می باشد که در کشور چین ساخته میشود. این اتصالات در صنایع مختلفی از جمله صنایع آب، گاز، بخار، هوا و صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. اتصالات گالوانیزه به دو صورت گالوانیزه گرم و گالوانیزه سرد ساخته می شود.

مغزی گالوانیزه مک چین
تومان ۵,۰۰۰تومان ۱۳۳,۰۰۰

مغزی گالوانیزه مک چین یکی از انواع اتصالات گالوانیزه شرکت مک (MECH) است. مغزی گالوانیزه کاریرد فراوانی در صنعت تاسیسات دارد و از اتصالات پر کاربرد است. مغزی مک قطعه ای است که برای اتصال دو قطعه رزوه دار مانند لوله و یا سایر اتصالات استفاده می‌شود.

مهره ماسوره گالوانیزه مک چین
تومان ۱۹,۰۰۰تومان ۴۰۲,۰۰۰

مهره ماسوره گالوانیزه مک چین یکی از انواع اتصالات گالوانیزه سفید است. این محصول از جمله محصولات گالوانیزه دنده ای است که کاربرد زیادی در لوله کشی تاسیسات ساختمانی و صنعتی دارد. چپقی قطعه ای است که یک طرف آن از داخل دنده ای است و رزوه دارد و رزوه های طرف دیگر آن در قسمت خارجی آن قرار دارد.