الکتروژن

شرکت الکتروژن تولید کننده انواع الکتروموتور های صنعتی، خانگی، انواع الکتروپمپ ها و کف کش ها می باشد که با بیش از 40 سال تجربه کاری ساخته می شوند و از رو محصولات این شرکت دارای کیفیت بالایی هستند.

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش دادن همه 3 نتیجه

الکتروموتور تک فاز خازن دائم الکتروژن
تومان ۱,۶۱۳,۰۰۰تومان ۴,۰۴۳,۰۰۰

الکتروموتور تک فاز خازن دائم یا رله ای الکتروژن

شرکت الکتروژن یکی از موفق ترین تولید کننده های ایرانی می باشد که سابقه ای 40 ساله در ضمینه طراحی و تولید بیش از 50  نوع الکتروموتور صنعتی ، خانگی و الکتروپمپ را دارد. این الکتروموتور ها دارای پوسته آلومینیومی می باشند. در این مقاله به برسی الکتروموتور تک فاز خازن دائم یا رله ای CR یکی از محصولات این شرکت الکتروژن می پردازیم.

 

الکتروموتور تکفاز دو خازنه الکتروژن
تومان ۵,۴۰۵,۰۰۰

الکتروموتور تکفاز دو خازنه الکتروژن

شرکت الکتروژن با تجربه ای 40 ساله یکی از مطرح ترین تولیدکنندگان الکتروموتور های صنعتی، الکتروپمپ ها و… می باشد که از آزمایشگاه های متعددی برای برسی کیفیت محصولات خود برخوردار است. الکتروموتور تکفاز دوخازنه الکتروژن از پرکاربردترین الکتروموتور های تکفاز می باشد که در دستگاه های مختلفی از جمله بالابر ها، ماشین های کشاورزی، ماشین های تراش، میکسچر های ساختمانی، دمنده ها و بابزن های تسمه ای و… به کار می روند. به طور کلی در دستگاه هایی که تحت بار شروع به کار می کنند از الکتروموتور های دوخازنه یا کلاچدار استفاده می شود. در این مقاله به برسی مشخصات و ویژگی های الکتروموتور دوخازنه شرکت الکتروژن می پردازیم:

الکتروموتور سه فاز الکتروژن
تومان ۱,۲۷۷,۰۰۰تومان ۱۶۳,۹۱۴,۰۰۰

الکتروموتور سه فاز الکتروژن

شرکت الکتروژن از مطرح ترین تولیدکنندگان الکتروموتور های صنعتی ،خانگی، الکتروپمپ ها و … می باشد که دارای تجربه ای 40 ساله در ایران هست. در این مقاله به برسی الکتروموتور های سه فاز پوسته آلومینیومی این شرکت می پردازیم.